Warning: file_get_contents(//cache/system/img-thumb-d16b8226701db45ef6dd618fef778856.tmp) [function.file-get-contents]: failed to open stream: No such file or directory in /app/core/cache.class.php on line 7
W okolicy
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Dowiedz się więcej Zgadzam się

W okolicy

Platinum Residence położone jest w dynamicznie rozwijającej się części Warszawy, w bliskim sąsiedztwie największych atrakcji turystycznych oraz centrum biznesowo-finansowego.
 
Kultura i Sztuka
Muzeum Powstania Warszawskiego 0,3 km
Fragmenty Murów Getta Warszawskiego 0,3km
Pałac Kultury i Nauki 1,2 km
Stare Miasto 2,4 km
Muzeum Historii Żydów Polski Polin 2,5km
Muzeum Narodowe 3,2 km

Biznes
Warsaw Spire 0,1 km
Warsaw Trade Tower 0,4 km
Wola Center 0,6 km
Crown Square 0,7 km
Q22 0,7 km
Warsaw Financial Center 1,3 km
Rondo1 1,3 km
Millennium Plaza 1,4 km
Metropolitan 2,3 km
Wiśniowy Biznes Park 5,3 km
 
Centra Handlowe
Złote Tarasy 1,1 km
Klif 2 km
Arkadia 2,8 km
Galeria Mokotów 6,2 km
Promenada 8 km
 
Transport
Przystanek autobusowy i tramwajowy 0,2 km
Metro Rondo Daszyńskiego 0,5 km
Metro Rondo ONZ 0,7 km
Dworzec Centralny 1,6 km
Port Lotniczy Warszawa Okęcie im. Fryderyka Chopina 7,7 km
Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa - Modlin 40km


Rozrywka
Bogata historia Warszawy w połączeniu z wysoką dynamiką rozwoju miasta tworzą metropolię o niepowtarzalnym charakterze. Miłośnicy kultury i sztuki oraz wszyscy szukający dobrej rozrywki mają szansę na aktywne spędzenie czasu.
 
Bijącym sercem stolicy jest niewątpliwie Starówka. Tam bierze początek Trakt Królewski - najbardziej reprezentacyjna ulica miasta, prowadząca do Pałaców w Łazienkach Królewskich i Wilanowie.

Przebywanie w granicach warszawskiej dzielnicy Wola daje turystom unikalną możliwość obcowania z wielokulturową, niekiedy bardzo trudną, historią miasta. Dosłownie 300 metrów od budynku Platinum Towers znajduje się linia wspominająca przebieg murów i bramy do tzw. Małego Getta Warszawskiego. W zasięgu spacerowym znajduje się też wiele miejsc pamięci, zabytków czy muzeów upamiętniających trudny czas II Wojny Światowej.
 
Muzeum NarodowymZamku KrólewskimPałacu w Wilanowie czy też na Wodzie w Łazienkach Królewskich zgromadzone są wspaniałe kolekcje polskiej sztuki dawnej, natomiast Galeria Zachęta i Centrum Sztuki Współczesnej w Zamku Ujazdowskim prezentują sztukę współczesną.
 
Renomę Warszawy jako centrum turystyki kulturalnej zapewnia prawie 30 teatrów i 60 kin z najbardziej prestiżowym Teatrem Wielkim z Operą Narodową na czele, Warszawską Operą KameralnąFilharmonią Teatrem Narodowym, teatrami muzycznymi tj. Roma i Studio Buffo oraz najbardziej popularnym jak Teatr Polonia,Teatr Ateneum, Teatr Komedia oraz Teatr Dramatyczny w Pałacu Kultury i Nauki.

Amatorzy nocnego życia znajdą rozrywkę w licznych klubach i dyskotekach, których koncentracja ma miejsce w kwadracie ulic Mazowieckiej i Sienkiewicza oraz Placu Piłsudskiego i Teatralnego.
 
Z kolei na miłośników kuchni czeka bogactwo restauracji serwujących przysmaki kuchni niemalże całego świata jak i dania tradycyjnej kuchni polskiej. W odległości kilku minut spaceru od Platinum Residence znajdziemy japoński bar sushi, amerykański grill bar oraz doskonałe restauracje, w których można delektować się smakiem specjałów zarówno kuchni staropolskiej jak i w wersji fusion.
 
Zachęcamy do głębszego poznania Warszawy - tętniącego życiem miasta pełnego kontrastów i niespodzianek!
Wszelkie prawa zastrzeżone, kopiowanie materiałów zawartych na stronie niezgodnie z licencją Windu jest zabronione.
Projekt i wykonanie: JCD.pl | Na silniku: windu.org